Synco Lav-S6M mikrofon krawatowy z odsłuchem - nowość

  Produkt niedostępny

  KLIKNIJ ABY ZAPYTAĆ O DOSTĘPNOŚĆ
 • Ostatnia cena:
  108,00 zł

 • Oblicz

 

                                                          Synco Lav-S6M

 

 

  • SYNCO S6M to mały o wielkich możliwościach mikrofon pojemnościowy z 6-metrowym kablem do nagrywania. Przeznaczony jest do smartfonów, aparatów cyfrowych, kamer, komputerów, tabletów, mikserów i innych urządzeń nagrywających. Idealnie sprawdzi się do przeprowadzania wywiadów, konferencji, transmisji na żywo, zdalnego nauczania, podcastów, specjalnego zbierania dźwięków i w trakcie realizacji wielu innych zadań, w których chcemy uzyskać wysokiej jakości zapis dźwięku. Poznaj jego możliwości i przekonaj się, że doskonale sprawdzi się w niemal każdej sytuacji.

   Główne Cechy i funkcje:

   Możliwość monitorowania dźwięku w czasie rzeczywistym

   Mikrofon SYNCO S6M jest wyposażony w gniazdo słuchawkowe TRS 3,5 mm, które daje możliwość bezpośredniego podpięcia słuchawek do mikrofonu i monitorowania zapisu dźwięku w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, mamy możliwość bieżącej kontroli jakości nagrania.

   Wszechstronna kompatybilność

   Mikrofon SYNCO S6M z łatwością podłączysz do niemal każdego urządzenia przy pomocy standardowej wtyczki minijack 3,5 mm oraz znajdującego się w zestawie adapteru 6,3 mm TRRS do TRS. Doskonale działa z aparatem cyfrowym, smartfonem, tabletem, kamerą, mikserem, nagrywarką i innymi urządzeniami audio / wideo umożliwiającymi zapis dźwięku.

   Długi ( 6m/19,7ft), przeciwzakłóceniowy kabel

   SYNCO S6M wyposażony jest w odporny na zużycie, wytrzymały, przeciwzakłóceniowy kabel, co zapewnia stabilną, szybką transmisję sygnału i pomaga zapewnić wysoką wierność dźwięku. Nieprzeciętna długość 6m/19,7ft umożliwia swobodne filmowanie.

   Dookólny odbiór 360°

   SYNCO S6E jest dookólny, a co za tym idzie niezwykle wszechstronny - z łatwością zbiera dźwięki wokół siebie aż do 360°. Pełnozakresowy odbiór głosu zapewnia wysoka czułość membrany pojemnościowej, która pozwalają uzyskać oryginalny i szczegółowy dźwięk. Dodatkowo mikrofon doposażony został w unikalną technologię dekodowania dźwięku SYNCO, która sprawia, że dźwięk jest klarowny i łagodny.

   Technologia redukcji szumów CVC

   Mikrofon S6E wyposażony jest w zaawansowany system przetwarzania szumów, który znacznie zmniejsza szumy niskich częstotliwości generowane przez prąd i poprawia zdolność odbioru dźwięku. Mikrofon S6E z SNR 75 dB uwydatnia pożądane sygnały wokalne, aby zapewnić krystalicznie czysty i idealnie odwzorowany dźwięk. Zapomnij o niepożądanych odgłosach, zgrzytach i trzaskach!

   Wytrzymała bateria i możliwość ładowania przez USB

   W przeciwieństwie do urządzeń zasilanych tradycyjną baterią guzikową, mikrofon krawatowy S6M jest ładowany przez port micro USB. Wbudowana bateria litowa o dużej pojemności pozwala na nieprzerwaną pracę przez 10 - 12 godzin. Słaby akumulator, który rozładuje się w kilka chwil, już nie utrudni Ci pracy - wybierając SYNCO S6M, stawiasz na niezawodność.

   Zawartość zestawu:

   1. Mikrofon Lav-S6M - 1 szt.
   2. Osłona przeciwwietrzna - gąbka - 2 szt.
   3. Klips do mocowania mikrofonu - 1 szt.
   4. Adapter Minijack 3,5 mm do Jack 6,3 mm - 1 szt.
   5. Kabel do ładowania USB do micro USB (50 cm) - 1 szt.
   6. Skórzany woreczek transportowy - 1 szt.

   Specyfikacja:

   • Rodzaj przetwornika: pojemnościowy
   • Charakterystyka kierunkowości: dookólny
   • Pasmo przenoszenia: 20Hz to 19KHz
   • Sygnał/szum: 75 dB
   • Czułość: -30dB±3dB (0dB=1V/Pa,1KHz)
   • Impedancja wyjściowa: 1000 Ω
   • Złącze: 3,5 mm TRS / TRRS
   • Długość przewodu audio: 6 m
   • Pojemność baterii: 500 mAh
   • Sposób zasilania: kabel USB do micro USB
   • Mocowanie: Klips do odzieży
×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.