Kod produktu: 9729

Samyang AF 18mm f/2,8 FE (Sony E)

  • Ostatnia cena:
    1 469,00 zł

  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Nowy AF 18 mm F2,8 FE jest dokładnie tym czego oczekują klienci od obiektywu szerokokątnego.
Przy kącie widzenia wynoszącym 100˚  oraz wadze tylko 145 g idealnie pasuje do sesji zdjęciowych na zewnątrz w szczególności astrofotografii, fotografii architektury i krajobrazu.
Tor optyczny tworzy 9 elementów w 8 grupach. 8 soczewek specjalnych (3 soczewki ASP, 2 soczewki HR, 3 soczewki ED) zapewnia znakomite rezultaty w kategorii ostrości, aberracji chromatycznej i zniekształceń optycznych.

System AF pracuje w oparciu o silnik STM który oferuje sprawne i szybkie ustawianie ostrości.

AF 18mm 2,8 FE to pierwszy super szerokokątny obiektyw z serii Tiny Series.
Obejmuje ona obecnie modele AF 24mm 2,8 FE, AF 35mm 2,8 FE oraz AF 45mm 1,8 FE. 

Lekki i kompaktowy

Waga 145g (bez dekielków i osłony p. słonecznej) jest to najlżejszy obiektyw segmentu szerokokątnych. Dzięki niskiej wadze miej go zawsze pod ręką, każda chwila zostanie uwieczniona.

Stałoogniskowy obiektyw, aż 8 specjalnych układów optycznych

Obiektyw wyposażony jest w 9 układów optycznych (w tym 8 specjalnych układów optycznych) (3 asferyczne, 2 wysokiej refrakcji, 3 niskiej dyspersji) charakteryzuje wysoki poziom ostrości, z niską aberracją chromatyczną i minimalnymi zniekształceniami, dla doskonałych zdjęć krajobrazowych, zdjęć w pomieszczeniach, zdjęć z podróży i astrofotografii... Wszystko w wysokiej rozdzielczości, z wyraźnymi kolorami, uzyskując piękne wykończenie każdego zdjęcia.

Silnik LSM

Obiektyw zapewnia szybkie i stabilne automatyczne ustawianie ostrości za pomocą liniowego silnika krokowego (LSM). Ulepszony Samyang AF zamienia każdą chwilę w dzieło sztuki, którego możesz doświadczyć.

Szerokokątny obiektyw z głębią

Dzięki pełnoklatkowemu kątowi widzenia 100˚ AF 18 mm F2,8 FE możesz uchwycić niesamowite widoki jednym wspaniałym ujęciem. Jego zdolność do wykazania szerokiej głębi i perspektywy pozwala każdemu fotografowi pochwalić się kreatywną stroną.

Niezbędnik w podróży

Dzięki minimalnemu rozmiarowi, szerokiemu kątowi widzenia i niesamowitej rozdzielczości podróżni mogą uchwycić każdą magiczną chwilę z wakacji. Obiektyw łączy charakterystyczne wyrafinowanie Samyanga i odwzorowanie kolorów, wszystko w jednym lekkim obiektywie, zaprojektowanym do podróży.

Dane techniczne:

Konstrukcja optyczna: 9 elementów w 8 grupach
Światło: f/2,8
Napęd: jest AF
Kąt widzenia: 100.1° 
Minimalny otwór przysłony: 22
Minimalna odległość ostrzenia: 0,25 m
Średnica filtra: 58 mm
Osłona przeciwsłoneczna: dołączona
Wymiary: 60.5mm x 58mm 
Waga: 145 g

×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.