Poradnik prezentowy

Tylko do 27.12.2023r zakupisz obiektywy marki Sigma w jeszcze lepszej obniżonej cenie, dzięki zniżce od nas oraz po odjęciu rabatu natychmiastowego od Sigmy - na wybrane modele, a ponadto uzyskasz 5 lat gwarancji po darmowej rejestracji, zamiast domyślnych 3 lat. Śpiesz się i nie przegap takiej szansy!

 

W naszej ofercie (jak i w portfolio obiektywów Sigma) znajdziesz całe spektrum obiektywów, od szerokokątnych po teleobiektywy. Nie wiesz jaki obiektyw będzie odpowiedni dla Ciebie lub obdarowywanej osoby? odwiedź nas w Krakowie przy ul. Metalowców 1, jeśli jednak nie masz takiej możliwości, lub chcesz utrzymać prezent w tajemnicy... postaraj się zdobyć informacje, jakie obiektywy są już w posiadaniu fotografującej osoby i zadzwoń do nas pod nr tel. 500 451 800 lub napisz mail na sklep@fotopanorama.pl - doradzimy obiektyw pod Twoje potrzeby, pasje - abyś mógł/mogła fotografować wszystko to, co chcesz!

 

Poniżej prezentujemy nasze bestsellery, na które warto zwrócić uwagę z racji popularności wyboru naszych klientów, recenzentów, oraz nas samych. Są to obiektywy, które zaspokoją większość potrzeb pstrykających. Jednak jeśli szukasz czegoś bardziej skrojonego pod Twoje potrzeby, szczególnie jeśli chodzi o obiektywy stałoogniskowe to koniecznie [zobacz pełną ofertę Sigma, klikając na ten odnośnik]

 

Obiektywy zmiennoogniskowe (inaczej - zoomy)

Sigma 24-70 mm f2.8 ART - wszechstronny, uniwersalny obiektyw, do reportażu i nie tylko

Sigma 70-200 mm f2.8 ART - szybki teleobiektyw, niezastąpiony w dynamicznej fotografii sportowej

Sigma 60-600 mm f/4.5-6.3 SPORT - teleobiektyw o największym zakresie, niezastąpiony w fotografii lotniczej i przyrodniczej

 

Obiektywy stałoogniskowe (tak zwane "stałki")

Sigma 35 mm f1.4 ART - szerokokątny uniwersalny obiektyw, sprawdzi się w reportażu i nie tylko

Sigma 50 mm f1.4 ART - portretowy standard, świetny efekt rozmycia tła (bokeh)

Sigma 85 mm f1.4 ART - obiektyw portretowy dla bardziej wymagających

 

Dlaczego Sigma?

Z naszych obserwacji wynika, że obiektywy marki Sigma mają najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku.

Ponadto warto wspomnieć, że producent nie spoczywa na laurach i idąc z duchem czasu poszerza swoją ofertę o nowsze, zoptymalizowane konstrukcje, zarówno pod względem wagi jak i szybkości - co szczególnie istotne przy bezlusterkowcach.

 

* 3 lata gwarancji producenta z możliwością płatnego przedłużenia do 5 lat (po zarejestrowaniu obiektywu na https://gwarancja.sigma-foto.pl)

* Bezpłatna kalibracja obiektywu Sigma do twojego aparatu lustrzankowego w serwisie producenta (klient ponosi tylko koszt wysyłki) - warto skorzystać w wyjątkowych przypadkach, ponieważ najczęściej obiektyw z półki trafia w punkt.

Na szczęście problem przesunięcia ostrości - back focus/front focus nie dotyczy bezlusterkowców!

 

 

×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.