OLYMPUS PRO Tour

Warsztaty fotograficzne

Miło nam poinformować że Olympus Polska zaprosił nas do współpracy przy organizacji warsztatów fotograficznych 29.11.2017 r. w Krakowie, w ramach OLYMPUS PRO Tour prowadzonych przez fotografa Arcadiusa Mauritza.
Zapraszamy do zapisywania się na darmowe warsztaty.


Fotografia portretowa to jedna z najbardziej intrygujących odmian fotografii. Wymaga znakomitego warsztatu, a także umiejętności stworzenia odpowiedniej atmosfery i współpracy z fotografowaną osobą. Portret pod względem kompozycji i techniki wykonania jest pojęciem niezwykle pojemnym, a warsztaty pod okiem doświadczonego fotografa pozwolą lepiej zrozumieć jego specyfikę.

Skorzystaj z okazji i weź udział w bezpłatnych warsztatach fotograficznych w ramach OLYMPUS PRO Tour prowadzonych przez fotografa Arcadiusa Mauritza. Odwiedzimy aż 8 miast. Warsztaty z udziałem profesjonalnej modelki będą odbywać się w małych, kameralnych grupach. Firma OLYMPUS udostępni uczestnikom całą gamę aparatów OM-D oraz profesjonalnych obiektywów M.ZUIKO PRO

Wybierz termin warsztatów i zaskocz wszystkich doskonałymi zdjęciami!

 

 

Zasady uczestnictwa:


- Wybierz dogodny termin i lokalizację.

- W zgłoszeniu zaprezentuj swoje dokonania
(strona internetowa, profil społecznościowy).

- Odbierz zaproszenie.

- Liczba miejsc jest ograniczona.

 

REGULAMIN ---> LINK

ZGŁOSZENIE---> LINK

 

Terminy warsztatów:


- 22.11.2017 r. - Warszawa

- 23.11.2017 r. - Łódź

- 27.11.2017 r. - Wrocław

- 29.11.2017 r. - Kraków

- 6.12.2017 r. - Gdańsk

- 7.12.2017 r. - Bydgoszcz

- 12.12.2017 r. - Szczecin

- 13.12.2017 r. - Poznań

 

PLAN WARSZTATÓW:

 

Warsztaty będą odbywać się w małych 20-osobowych grupach w godzinach 11:00-17:00.

- Prezentacja najnowszego modelu OM-D E-M1 Mark II.

- System Micro 4/3 – jedyny kompletny CSC – prezentacja obiektów PRO w tym nowości: M.Zuiko PRO 45 mm f1,2 oraz         M.Zuiko PRO 17 mm f1,2 (Przemysław Jakubczyk).

- Fotografia jako cały proces – jak przygotować się do sesji, co może nas zaskoczyć.

- Wprowadzenie i odrobina historii.

- Komunikacja i budowanie relacji w fotografii portretowej.

- Tips & tricks prowadzącego.

- Samomotywacja i rozwój osobisty w fotografii.

- Indywidualna praca z profesjonalną modelką pod okiem Arcadiusa.

 

Arcadius Mauritz

Portrecista, fotograf mody. Przede wszystkim artysta, ale i utalentowany rzemieślnik. Twórca, wykładowca, filmowiec. W wolnych chwilach – muzyk (www.suovamusic.pl) . Mówi biegle po angielsku i francusku. Na co dzień mieszka i działa w Warszawie. W swoich autorskich edytorialach modowych stawia na rozmach, awangardę, umiejętne łączenie różnych środków stylistycznych przy jednoczesnym zachowaniu unikalnej prostoty formy. Jako portrecista wyraża swoje uwielbienie dla klasyki oraz kładzie ogromny nacisk na pozytywną relację z osobą fotografowaną.

Jak sam mówi : „Kontakt z drugim człowiekiem w mojej pracy jest bardzo ważny. Dlatego zawsze staram się o wzajemny szacunek, otwartość i pozytywny „drive”. Wyznaję zasadę, że na każdym kroku trzeba mieć oczy szeroko otwarte. I serce też.” Influencer marek EIZO & Olympus. Arcadius ma na swoim koncie liczne sesje portretowe, modowe, artystyczne oraz publikacje z udziałem Gwiazd polskiego showbiznesu tj. Danuta Stenka, Dorota Gardias, Patricia Kazadi, Agnieszka Kaczorowska, Sławek Uniatowski, Ewelina Lisowska, Ilona Felicjańska, Edyta Herbuś, Anna Karwan, Zofia Wichłacz i wielu innych. Arcadius współpracował z takimi zagranicznymi Gwiazdami jak IMANY, AYO czy Gwiazdą muzycznej sceny alternatywnej – Alissą White-Gluz.