FUJIFILM+GRIP+RABAT 1290 ZŁ

 

Promocja na aparat Fujifilm X-H1 z gripem zasilającym

– rabat wynosi 1290zł

 

 

W dniach 2.09.2018-15.01.2020 trwa promocja na aparat Fujifilm X-H1 z gripem zasilającym. Rabat natychmiastowy na zestaw wynosi 1290zł. Oferta dostępna jest jest u Rekomendowanych Partnerów Fujifilm.

Aparat Fujifilm X-H1 wyposażony jest w matrycę APS-C X-Trans™ CMOS III (24,3 miliona pikseli bez filtra dolnoprzepustowego) i szybki mechanizm przetwarzania obrazu X-Processor Pro. W połączeniu z obiektywem Fujinon i unikalną technologią odwzorowywania kolorów, którą japoński producent opracował przeszło 8 dekad temu, aparat zapewnia wysoką jakość obrazu, rejestrując najdrobniejsze szczegóły fotografowanego obiektu, jego teksturę, trójwymiarową budowę, a także nastrój danej sceny.

Grip VPB-XH1 zaprojektowany jest specjalnie do aparatu Fujifilm X-H1. Zwiększa szybkość trybu seryjnego i pracę AF, co w połączeniu z odporną na czynniki zewnętrzne obudową czyni aparat doskonałym narzędziem do fotografii sportowej czy przyrodniczej. Dzięki wejściu słuchawkowemu 3.5 mm i możliwości filmowania długich sekwencji wideo w 4K sprawdzi się również w rękach operatorów filmowych. Dodatkowe przyciski funkcyjne, w tym migawkę, rozmieszczone są w wyjątkowo przemyślany sposób, by zwiększyć wygodę obsługi i pewność chwytu aparatu w orientacji pionowej i poziomej.

Grip VPB-XH1 działa na dwa akumulatory (NP-W126 lub NP-W126s), co w połączeniu z trzecią baterią wewnątrz aparatu wydłuża czas pracy urządzenia. Zapas energii pozwoli na wykonanie 900 zdjęć bez wymiany baterii (w trybie normalnym). Dla filmowców oznacza to także dłuższe nagrania w rozdzielczości 4K - 30 minut zamiast niespełna 10.

Aparat Fujifilm X-H1---> kliknij LINK