Kod produktu: 7976

Zestaw wyzwalania Quadralite Navigator X Canon

  • Ostatnia cena:
    398,00 zł

  • Oblicz

Opis

Navigator X to radiowy system sterowania lampami, który znajdzie zastosowanie w każdej pracowni fotograficznej. Ułatwi i usprawni pracę fotografa.

Może być wykorzystany jako wyzwalacz i sterownik lamp reporterskich czy studyjnych, lub w charakterze bezprzewodowego wężyka spustowego do aparatu.

32 kanały, 5 grup

Obsługiwany sprzęt można podzielić na grupy i dzięki temu sterować na raz kilkoma lampami, które mają podobne zadanie. 32 kanały dają pełną swobodę obsługi. Taka gama opcji pozwala na wyjątkowo szybką i łatwą konfigurację.

Automatycznie lub manualnie

W zależności od potrzeb i poziomu opanowania sprzętu możemy wykorzystać funkcje automatyczne lub w pełni kontrolować sprzęt manualnie. Oznacza to dowolne manipulowanie przy takich rzeczach jak, między innymi: regulacja energii błysku, korekta ekspozycji dla światła błyskowego, synchronizacja z któtkimi czasami otwarcia migawki (do 1/8000 s).

Dzięki Navigatorowi zyskasz pełną kontrolę nad błyskiem.

Stopka

Wyposażenie wyzwalacza w gorącą stopkę lamp typu ISO sprawia, że używając go nie musisz rezygnować z lampy zamontowanej na aparacie. Ponadto Navigator X posiada złącze synchronizacyjne typu PC.

Pewność w pracy - nie tylko w studiu

Transmisja z częstotliwością radiową 2,4 GHz zapewnia stabilny sygnał przy pracy na większych odległościach - także w plenerze!

Wielofunkcyjność

Różne możliwości zastosowania urządzenia - jako sterownik lamp reporterskich, studyjnych lub jako zdalny wężyk spustowy migawki to kolejna zaleta Navigatora.

Kompatybilność

Wyzwalacz jest zgodny z większością obecnie dostępnych lamp ze standardem E-TTL II. Model ten jest przeznaczony do sprzętu firmy Canon.

 
×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.