Kod produktu: 9397

Synco S6D mikrofon krawatowy podwójny

 • Ostatnia cena:
  128,00 zł

 • Oblicz

 

                         Synco S6D mikrofon krawatowy podwójny

 

 

   • SYNCO S6D łączy w sobie dwie technologie - automatyczną redukcję szumów CVC i technologię dekodowania dźwięku SYNCO, co gwarantuje bardzo wysokiej jakości nagranie, bogate w szczegóły i z zredukowaną ilością niepożądanych szumów. Mikrofon wyposażony jest w wytrzymały przewód audio o długości aż 6 metrów, zapewniając możliwość odbiera dźwięku jednocześnie z dwóch znacznie oddalonych źródeł.

    Główne cechy i funkcje:

    Podwójny mikrofon krawatowy

    Mikrofon SYNCO S6D ma unikalną konstrukcję z dwoma mikrofonami co umożliwia jednoczesne nagrywanie dwóch źródeł dźwięku w jednym urządzeniu. Nie ma potrzeby przenoszenia mikrofonu od jednego źródła do drugiego dzięki czemu, zyskujemy możliwość swobodnego realizowania nagrań, np. prowadzenia wywiadów, bez konieczności przekazywania mikrofonu między rozmówcami.

    Wszechstronna kompatybilność

    Mikrofon SYNCO S6D z łatwością podłączysz do niemal każdego urządzenia przy pomocy standardowej wtyczki minijack 3,5 mm oraz znajdującego się w zestawie adapteru 6,3 mm TRRS do TRS. Doskonale działa z aparatem cyfrowym, smartfonem, tabletem, kamerą, mikserem, nagrywarką i innymi urządzeniami audio / wideo umożliwiającymi zapis dźwięku.

    Wysoka jakość materiałów

    Wysokiej klasy przewód audio oraz solidnie wykonana, metalowa wtyczka gwarantują długi czas użytkowania mikrofonu SYNCO S6D. Załączone 2 specjalne osłony przeciwwiatrowe zapewniają świetne efekty nagrywania nawet w hałaśliwym otoczeniu.

    Dookólny odbiór 360°

    Dzięki wysokiej jakości dookólnej membranie pojemnościowej, mikrofon krawatowy SYNCO S6D charakteryzuje się wysoką czułością i większym pasmem przenoszenia. Równie dobrze odbiera dźwięk 360° wokół siebie jak i wiernie odtwarza naturalny dźwięk. Gdziekolwiek go nie umieścisz, zachwyci Cię czułością na dźwięk dookoła siebie.

    Inteligentne przetwarzanie dźwięku

    Mikrofon S6D wykorzystuje 2 technologie - technologię automatycznej redukcji szumów CVC i technologię dekodowania dźwięku SYNCO. Gwarantuje to, bardzo wysokiej jakości nagranie, bogate w szczegóły z wytłumionymi niepożądanymi odgłosami oraz podkreślonym tym, na czym Ci zależy. Wszystko to, po to, żeby zapewni Ci krystalicznie czysty dźwięk i przyjemne brzmienie.

    Swoboda nagrywania

    SYNCO S6D wyposażony jest w 6-cio metrowy, wysokiej jakości przewód dla każdego mikrofonu, który gwarantuje transmisję sygnału w sposób stabilny, szybki i dokładny. Rozmówcy mogą zachować większą odległość od siebie i od urządzenia, dzięki czemu filmowanie jest bardziej swobodne. Z SYNCO możesz wygodnie wstawać, siadać a nawet chodzić podczas nagrywania.

    Zawartość zestawu:

    1. Mikrofon Lav-S6D z dwiema głowicami - 1 szt.
    2. Bateria LR44 - 2 szt.
    3. Osłona przeciwwietrzna - gąbka - 4 szt.
    4. Osłona przeciwwietrzna - futerkowa (DeadCat) - 2 szt.
    5. Klips do mocowania mikrofonu - 2 szt.
    6. Adapter Minijack 3,5 mm do Jack 6,3 mm - 1 szt.
    7. Woreczek transportowy - 1 szt.

    Specyfikacja:

    • Rodzaj przetwornika: Elektretowy pojemnościowy
    • Charakterystyka kierunkowości: dookólny
    • Pasmo przenoszenia: 60 Hz do 19 KHz
    • Zakres dynamiczny: 117 dB
    • Sygnał/szum: 75 dB
    • Czułość: -30 dB ± 3 dB (0 dB = 1 V / Pa, 1 kHz)
    • Max. wejście SPL: 135 dB SPL (przy 1 kHz)
    • Impedancja wyjściowa: 1000 Ω
    • Złącze: 4-biegunowa złota wtyczka 3,5 mm (1/8")
    • Długość przewodu audio: 6 m
    • Zasilanie: Bateria typ LR44
    • Wymiary: Ф 17,5 * 50 mm
×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.