Synco Lav-S6E mikrofon krawatowy - nowość

  Produkt niedostępny

  KLIKNIJ ABY ZAPYTAĆ O DOSTĘPNOŚĆ

 

                                                          Synco Lav-S6E

 

 

 • Synco S6E mikrofon krawatowy

  Mikrofon SYNCO Lav-S6E to kompaktowy, dookólny mikrofon krawatowy, wyposażony w system automatycznej identyfikacji oraz układ redukcji szumów. Jest kompatybilny praktycznie ze wszystkimi urządzeniami, smartfonami, aparatami, kamerami, komputerami i tabletami. Zapewnia naturalny i pozbawiony zniekształceń dźwięk, idealny do transmisji na żywo, vlogowania, podcastów, wywiadów, nagrywania prezentacji, wideokonferencji i wielu innych sytuacji podczas których konieczne jest nagrywanie mowy.

  Główne cechy i funkcje:  

  Automatyczna identyfikacja urządzenia

  Mikrofon krawatowy SYNCO S6E ma wbudowane 2 mikrochipy umożliwiające inteligentną identyfikację urządzenia rejestrującego po podłączeniu do sprzętu nagrywającego. Pozwala to na pracę z większością wejść mikrofonowych 3,5 mm, unikając niedogodności spowodowanych ręcznym przełączaniem kanału używanego mikrofonu.

  Wskaźnik LED pracy mikrofonu

  Mikrofon SYNCO S6E wyposażony jest w LED-owy wskaźnik zasilania mikrofonu, który świecąc zielonym światłem, informuje o prawidłowej pracy mikrofonu. Ten drobny szczegół, znacząco wpływa na komfort i zwiększenie efektywności pracy.

  Wysokiej jakości przewód audio

  Do mikrofonu SYNCO S6E dołączony jest wytrzymały, wysokiej jakości, 6-metrowy przewód audio, który w celu wyeliminowania szumów prądowych, został wykonany z antystatycznego drutu miedzianego. Zapewnia to ochronę przeciwzakłóceniową oraz szybką i stabilną transmisję sygnału.

  System redukcji szumów

  Mikrofon S6E wyposażony jest w zaawansowany system przetwarzania szumów, charakteryzujący się niskim poziomem hałasu własnego, który aktywnie tłumi szumy otoczenia poniżej 70Hz. Uwydatnia on pożądane sygnały wokalne, aby zapewnić czysty i idealnie odwzorowany dźwięk.

  Dookólny odbiór 360°

  SYNCO S6E jest dookólny, a co za tym idzie niezwykle wszechstronny - z łatwością zbiera dźwięki wokół siebie aż do 360°. Pełnozakresowy odbiór głosu zapewnia wysoka czułość membrany pojemnościowej, która pozwalają uzyskać oryginalny i szczegółowy dźwięk. Dodatkowo mikrofon doposażony został w unikalną technologię dekodowania dźwięku SYNCO, która sprawia, że dźwięk jest klarowny i łagodny.

  Wszechstronna kompatybilność

  SYNCO S6E połączy Cię z niemal każdym urządzeniem. Doskonale działa z aparatem cyfrowym, smartfonem, tabletem, kamerą, mikserem, nagrywarką i innymi urządzeniami audio / wideo umożliwiającymi zapis dźwięku. Standardowa wtyczka minijack 3,5 mm oraz znajdujący się w zestawie adapter 6,3 mm TRRS do TRS, gwarantują możliwość podłączenia praktycznie do wszystkich urządzeń audio.

  Zawartość zestawu:

  1. Mikrofon Lav-S6E - 1 szt.
  2. Bateria CR1220 - 1 szt.
  3. Osłona przeciwwietrzna - gąbka - 2 szt.
  4. Osłona przeciwwietrzna - futerkowa (DeadCat) - 1 szt.
  5. Klips do mocowania mikrofonu - 1 szt.
  6. Etui - 1 szt.

  Specyfikacja:

  • Rodzaj przetwornika: Elektretowy pojemnościowy
  • Charakterystyka kierunkowości: dookólny
  • Pasmo przenoszenia: 50 Hz do 20 KHz
  • Zakres dynamiczny: 117 dB
  • Sygnał/szum: 75 dB
  • Czułość: -40 dB (± 3dB, re 1 V / Pa przy 1 KHz)
  • Max. wejście SPL: 135 dB SPL (przy 1 kHz)
  • Impedancja wyjściowa: 2,2 kΩ
  • Złącze 4-biegunowa złota wtyczka 3,5 mm (1/8 ")
  • Zasilanie: Bateria typ CR1220
  • Żywotność baterii: 800 h
  • Wymiary: 17 × 53 mm
  • Mocowanie: Klips do odzieży
×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.