Sigma 105mm f/2,8 DG DN Macro Art - Sony E + statyw stołowy SLIK MINI PRO V gratis

    Produkt dostępny
  • 3 487,00 zł
  • Negocjacja ceny

  • * kurier DPD/paczkomaty InPost po przedpłacie

  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Sigma 105mm f/2,8 DG DN Macro Art

Klasyka obiektywów macro w wydaniu linii SIGMA Art - pierwszy obiektyw MACRO z serii DG DN - zaprojektowany specjalnie do aparatów bezusterkowych.

Tak zwane średnie teleobiektywy (mid-tele) macro, dzięki swojej wszechstronnej odległości roboczej charakteryzują się niezwykłą uniwersalnością, która to sprawiła, iż stały się one ulubionym wyposażeniem wśród profesjonalnych fotografów. Sigma 105mm f/2,8 DG DN Macro Art to pierwszy obiektyw macro, zaprojektowany do aparatów bezlusterkowych, zapewnia najwyższe osiągi zarówno pod kątem jakości obrazu jak i doskonałej jakości wykonania. Daje fotografom okazję do odkrycia nowego sposobu patrzenia lub czerpania radości ze zwykłych codziennych rzeczy, z perspektywy unikalnej dla obiektywów macro. Wyłamuje się on jednak z klasycznych ram wyznaczonych obiektywom macro, dzięki czemu jego wykorzystanie znajdzie zastosowanie także w wielu innych dziedzinach fotografii jak np. portret.

Wszystko to czego wymaga się od  średniego teleobiektywu macro zostało osiągnięte na jeszcze wyższym poziomie

Najnowsza konstrukcja optyczna Sigmy 105mm f/2,8 DG DN Macro Art zapewnia wyjątkową ostrość na wszystkich odległościach fotografowania, od ekstremalnych zbliżeń, co jest kluczowe przy fotografowaniu macro, aż do nieskończoności. Ponadto jego korekcja aberracji kładzie szczególny nacisk na podłużną aberrację chromatyczną, której nie da się opanować za pomocą wbudowanej w aparat korekcji aberracji.

 

Bokeh był również jednym z głównych punktów skupienia podczas projektowania Sigmy 105mm f/2,8 DG DN Macro Art.

Duża ilość światła peryferyjnego pomogła stworzyć piękne okręgi bokeh, a naturalne rozmycie w tle i na pierwszym planie zapewnia większą elastyczność ekspresji fotograficznej. 

Osiągi optyczne godne linii Art oraz precyzja AF

Obiektywy z linii SIGMA Art na pierwszym miejscu stawiają osiągi optyczne. Dotyczy to także obiektywu Sigmy 105mm f/2,8 DG DN Macro, który zapewnia znakomitą rozdzielczość od środka kadru aż do jego krawędzi. Świetnie radzi sobie też z korygowaniem komy, która często występuje na krawędziach obrazu. Z drugiej strony, jego zdolność do minimalizowania duszków i flar, potwierdzona rygorystycznymi testami od wczesnych etapów jego rozwoju, zapewnia dobre działanie w warunkach pracy pod światło.

 

Oprócz optymalizacji pod kątem najnowszych funkcjonalność AF, takich jak autofocus z detekcją twarzy/oczu, w celu uzyskania precyzyjnej i cichej pracy AF, obiektyw posiada ultradźwiękowy silnik Hyper-Sonic (HSM). Wszystkie te elementy powstają  dzięki zaawansowanej technologii produkcji w fabryce Aizu, jedynym zakładzie produkcyjnym SIGMA, co stawia obiektyw Sigmy 105mm f/2,8 DG DN Macro na najwyższym poziomie wydajności, godnym linii SIGMA Art.

Pełen zakres funkcjonalności i doskonała jakość wykonania

Na swoim korpusie Sigma 105mm f/2,8 DG DN Macro Art ma przełącznik ogranicznika ostrości, które jest przydatne podczas fotografowania w trybie makro, oraz przycisk AFL*, do którego użytkownicy mogą przypisywać wybrane funkcje. Pierścień przysłony, który ma pomóc użytkownikom w intuicyjnej pracy, ma ustawienie umożliwiające włączanie i wyłączanie dźwięku kliknięcia, które jest wymagane przez niektórych użytkowników podczas fotografowania w trybie makro. Jest również wyposażony w przełącznik do systemu blokady tego pierścienia. Obiektyw ma konstrukcję odporną na kurz i zachlapania, która jest przystosowana do trudnych warunków fotografowania. 

* Ograniczone do zgodnych aparatów. Funkcje zależą od modelu aparatu.

 

Zestaw zawiera:
Sigma 105mm f/2,8 DG DN Macro Art (Sony E)
Osłona przeciwsłoneczna LH653-01
Futerał

×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.