Kod produktu: 8688

Samyang AF Lens Station dla obiektywów Sony E

  • Ostatnia cena:
    141,00 zł

  • Oblicz

"Lens Station" to urządzenie do aktualizacji oprogramowania wszystkich obiektywów Samyang AF Sony E.

 

Kalibracja autofokusa
Może zdarzyć się sytuacja, gdy dany obiektyw w połączeniu z korpusem ma tendencję do ustawiania ostrości przed lub za obiektem. W takiej sytuacji możesz skorzystać z niniejszego urządzenia i wybrać odpowiednią korekcję z zakresu -4 do +4 stopni, a Twój obiektyw będzie ustawiał ostrość we właściwym miejscu.

Kalibracja MF
Co ciekawe kalibracji można poddać system manualnego ustawiania ostrości. Polega on na dostosowywaniu czułości pierścienia obiektywu. Funkcja ta z pewnością zostanie doceniona przez fotografów i filmowców.

Aktualizacja oprogramowania
Firma Samyang dba o to, by użytkownicy jej obiektywów mieli dostęp do wysokiej jakości obiektywów w pełni zgodnych z najnowszymi aparatami. W tym celu może udostępniać oprogramowanie, które sprawi, że Twój obiektyw będzie działał tak jak tego oczekujesz.

Kalibracja przysłony
Lens Station pozwala również na dostosowanie rozmiaru przysłony dla każdej jej wartości.

Profesjonalna kalibracja w domu
Korzystając z Lens Station możesz dokonać profesjonalnej i precyzyjnej kalibracji obiektywu we własnym domu. Zapomnij o wysyłaniu obiektywu do serwisu i związanym z nim oczekiwaniem.

Wymagania
Do korzystania z Lens Station wymagane jest darmowe oprogramowanie Lens Manager, dostępne na systemy operacyjne Windows (7 lub nowszy) lub Mac OS 10.9~10.12. Urządzenie łączy się z komputerem przy pomocy interfejsu USB 2.0.

×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.