Kod produktu: 9732

Samyang AF 75mm f/1,8 (Sony FE)

  • Ostatnia cena:
    1 479,00 zł

  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Obiektyw Samyang AF 75mm f/1,8 FE (Sony E)

Samyang AF 75mm f1.8 Sony FE to odpowiedź na potrzeby minimalistycznego stylu życia. Jest kompaktowy i lekki, z doskonałą wydajnością i wszechstronnością. Wyrafinowana optyka stworzona dzięki unikalnej technologii Samyang skutecznie kontroluje aberracje zachowując jednocześnie wyjątkową rozdzielczość i piękny efekt bokeh. Obiektyw Samyang AF 75mm f1.8 Sony FE  zapewnia szybkie i stabilne automatyczne ustawianie ostrości za pomocą nowego silnika krokowego (STM). System AF Samyang zmienia każdą chwilę w swoiste dzieło sztuki, którego możesz doświadczyć przy każdym kadrze. Ponadto opracowany od podstaw przełącznik indywidualnego trybu umożliwia sterowanie pierścieniem ostrości według własnych preferencji.

Poznaj nowy obiektyw Samyang dzięki nowemu kątowi widzenia i systemowi AF - Samyang AF 75mm f1.8 Sony FE

Nowy obiektyw Samyang AF 75mm f1.8 Sony FE jest piątym przedstawicielem serii „Tiny but Almighty AF Series” Samyang. Linia obiektywów jest odpowiedzią i reakcją Samyang na rosnące potrzeby i trendy rynkowe. Według raportu stowarzyszenia Camera & Imaging Products Association z grudnia 2019 r. wartość sprzedaży bezlusterkowców wzrosła w 2019 r. (w porównaniu z rokiem poprzednim), co oznacza, że zainteresowanie bezlusterkowcami rośnie i będzie rosło w przyszłości. Samyang odpowiada na ten trend wprowadzając na rynek pierwszy z modeli serii AF w czerwcu 2017 r. Był to AF 35 mm F2,8 FE, ważący zaledwie 85,6 g i długości 33 mm, ale zapewniający doskonałą jakość obrazu. Seria została rozszerzona o modele: Samyang 18 mm f/2.8 AF - Sony FE , Samyang AF 24 mm f/2.8 FE i Samyang AF 45mm f/1.8 - Sony E - wszystkie są obiektywami z autofokusem do pełnoklatkowych aparatów Sony E.

Najnowszy Samyang AF 75mm f1.8 Sony FE  dołącza do tej przebojowej serii, będąc teleobiektywem, który idealnie nadaje się do portretów.

Główne cechy - obiektyw Samyang AF 75mm f1.8 Sony FE

Innowacje w rozmiarze: zaskakująco mały, ale dający pełne możliwości!

Rynek obfituje w różne nowe obiektywy, które producenci wprowadzają do sprzedaży w tym samym czasie łącznie z producentami coraz mniejszych i lżejszych bezlusterkowców. Trudno jest znaleźć teleobiektywy, które zostały zaprojektowane tak, aby ich waga i rozmiar były na tyle małe aby pasować do kompaktowej natury pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych.

Samyang AF 75mm f1.8 Sony FE odpowiada na ten trend - zmniejsza obciążenie wyposażenia fotografa dzięki niewiarygodnie lekkiej wadze 230 g i maksymalizuje mobilność dzięki kompaktowemu rozmiarowi, który idealnie pasuje do aparatów bezlusterkowych. Teraz możesz robić wysokiej jakości zdjęcia za pomocą małego obiektywu portretowego, który możesz łatwo nosić ze sobą.

Ciesz się legendarnymi portretami o ogniskowej 75 mm - Samyang AF 75mm f1.8 Sony FE

Samyang badał wiele ogniskowych, aby opracować najbardziej odpowiedni obiektyw kompaktowy przeznaczony do imponujących portretów. Ogniskowa 75 mm była w przeszłości legendą portretów, a Samyang jest pierwszą marką, która przywróciła ją do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych. Skutecznie izoluje obiekt, ale wciąż oferuje wystarczającą ilość tła do opowiedzenia Waszej historii. Pomaga także zachować wygodną odległość między fotografem a fotografowanym obiektem, dzięki czemu ten obiektyw jest idealnym partnerem zarówno do pracy studyjnej jak i na zewnątrz.

Głębia ostrości tworzy dramaturgię kadru - Samyang AF 75mm f1.8 Sony FE

Głębia ostrości zależy nie tylko od przysłony. Unikalna konstrukcja optyczna Samyang, wprowadza zupełnie inną definicję głębi ostrości przy podobnym kącie widzenia i przysłonie. Dzięki temu Twoje codzienne zdjęcia będą wyraźnie się wyróżniać.

Mała, ale kompletna optyka: 10 elementów, w tym 5 specjalnych elementów optycznych - Samyang AF 75mm f1.8 Sony FE.
Dzięki 10 elementom w 9 grupach, Samyang wykorzystuje 5 specjalnych soczewek (3 bardzo niskiej dyspersji i 2 wysokiej refrakcji), aby uzyskać rezultaty o niesamowitej ostrości, niskiej aberracji chromatycznej i minimalnych zniekształceniach.

Piękny bokeh, którego nie uzyskasz w żadnym smartfonie - Samyang AF 75mm f1.8 Sony FE

Unikalna technologia produkcji Samyang to kompletny projekt optyczny - biorąc pod uwagę wszystko, od kształtu, koloru i aberracji chromatycznej. Pozwala to doświadczyć pięknego bokeh, który nie został uzyskany przez przypadek, ale starannie zaprojektowany przez inżynierów Samyang.

Zaawansowany system AF - Samyang AF 75mm f1.8 Sony FE

Zgodnie z trendem technologicznym uwzględniającym zarówno zdjęcia, jak i filmy, obiektyw Samyang AF 75mm f1.8 Sony FE  wykorzystuje nowy silnik krokowy (STM) do szybkiego, cichego i dokładnego ustawiania ostrości, pomagając użytkownikowi uchwycić bezcenne chwile bez większego wysiłku.

Dane techniczne:

Konstrukcja optyczna: 10 elementów w 9 grupach
Światło: f/1,8
Napęd: jest AF
Kąt widzenia: 32.9° 
Minimalny otwór przysłony: 22
Minimalna odległość ostrzenia: 0,69 m
Średnica filtra: 58 mm
Osłona przeciwsłoneczna: dołączona
Wymiary: 65 x 69 mm
Waga: 230 g

 

 

×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.