LOMOGRAPHY LOMO'INSTANT WIDE WHITE COMBO

    ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ
  • 1 029,00 zł
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

 

LOMOGRAPHY LOMO'INSTANT WIDE WHITE COMBO

 

Masz zbyt wielu przyjaciół, aby zmieścić ich w jednej ramce Instax Mini, lub chcesz natychmiast wyłapać wspaniałe wibracje dzikiej nocy? Zapoznaj się z wszystkimi pięknymi, dziwacznymi i zdumiewającymi momentami swoich przygód w rozszerzonym formacie.


Lomo'Instant Wide oferuje nie tylko ręczne ustawienia ekspozycji dla przemyślanych kompozycji, ale także w pełni programowalną migawkę, która pozwala na ujęcie kadrów pod wpływem chwili. Długie ekspozycje, wielokrotne ekspozycje i ekspozycje z odblaskiem kolorów - ten aparat zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do odkrywania kreatywności.

 

Potrójne możliwości

W zestawie znajduje się szerokokątny obiektyw wraz z nakładką zbliżeniową oraz Splitzerem, dzięki czemu możemy sprawdzić się w wielu typach fotografii i eksperymentować!

W pełni automatyczne i kreatywne tryby fotografowania
Niezależnie od tego, czy relaksujesz się w basenie na wzgórzach Hollywood, pijesz w spokoju herbatę na sofie, kiedy twój pies robi fikołki, jesteś na wyprawie rowerowej, czy spędzasz czas wśród znajomych - po prostu wybierz swój preferowany tryb a będziesz na właściwej drodze!

W pełni programowalna migawka
Włącz tryb automatyczny i skorzystaj z jego w pełni programowalnej migawki. W przypadku każdego zdjęcia, migawka automatycznie określi, ile światła jest konieczne dla doskonałego naświetlenia - całkowicie bezkompromisowe doświadczenie.

Osłona obiektywu zdalnego sterowania
Zamknij oczy i wyobraź sobie, że możesz wykonać natychmiastowe zdjęcie siebie i swoich przyjaciół bez naciskania przycisku migawki. Teraz otwórz oczy - z Lomo'Instant Wide, możesz to zrobić. Zdalne sterowanie wyzwalaniem migawki przy użyciu osłony obiektywu Lomo'Instant Wide umożliwia robienie wspaniałych zdjęć grupowych i imprezowych.

Wybierz jazdę po szerokiej stronie
Kontynuując ducha robienia dużych form filmowych Polaroids z przeszłości, Lomo'Instant Wide używa folii Fuji Instax Wide, która jest dwukrotnie większa niż film Instax Mini.

Gniazdo PC Sync
Dzięki zastosowaniu gniazda PC Sync na kamerze Lomo'Instant Wide można łatwo dopasować się do każdego oświetlenia - od pojedynczych lamp błyskowych do lamp studyjnych.

Wbudowany obiektyw 90 mm
Będąc odpowiednikiem 35 mm, wbudowany obiektyw na Lomo'Instant Wide oznacza szeroką formę natychmiastowej wszechstronności, jak nigdy dotąd. Wykonaj wspaniałe portrety przy najbliższej odległości ostrzenia (0,6 m), zachowaj dystans o długości 1-2 m lub więcej dla całej reszty!

Długi czas ekspozycji
Aby uzyskać ostre obrazy o długiej ekspozycji, włącz tryb Bulb na urządzeniu Lomo'Instant Wide. Eksperymentuj ze szalonymi obrazami świetlnymi, trzymając otwartą migawkę ręcznie tak długo, jak tylko będziesz potrzebować.

Kiedy jedno jest za mało: nieograniczona ekspozycja wielokrotna
Obok Lomo'Instant, Lomo'Instant Wide jest jedyną kamerą błyskawiczną, która ma funkcję nieograniczonej ekspozycji wielokrotnej! Dzięki przełączeniu MX możesz błyskawicznie stworzyć wiele ekscytujących kompozycji.

Kolorowe żele
Dodaj styl artystyczny do swoich zdjęć i eksperymentuj z chłodnymi i szalonymi efektami - 4 jaskrawo kolorowe żele flash pozwolą nam pomalować zdjęcia Lomo'Instant Wide odrobiną koloru.

Włączanie i wyłączanie lampy błyskowej
Doskonały do tych czasów, w których chcesz kręcić całą scenę, a nie tylko fotografię z czarnym tłem, ta funkcja pozwala kontrolować dokładnie, kiedy i gdzie jest włączona lampa błyskowa. Za pomocą pełnej programowej migawki można uzyskać dobrze eksponowane zdjęcia nawet bez użycia lampy błyskowej.

Korekta ekspozycji
Łatwe fotografowanie jaśniejszych lub ciemniejszych ujęćprzy użyciu korekty ekspozycji.

Szybkie ustawianie ostrości
Dzięki trzem różnym obszarom łapania ostrości, jest on bardzo szybki i łatwy do dostosowania do każdej pożądanej odległości.

 

 

Specyfikacja techniczna

Format filmu: Fujifilm Instax Wide Film
Powierzchnia ekspozycji: 64mm x 99mm
Ogniskowa obiektywu: 90 mm (odpowiednik 35 mm)
Typ ekspozycji automatycznej: zaprogramowany automatycznie
Przysłona: f / 8, f / 22
Migawka zakres: Bulb (tryb Bulb), 8s-1/250 (tryb automatycznego fotografowania), 1/30 (Fixed Shutter Speed Mode)
Korekta ekspozycji: + 1 / -1 wartości ekspozycji (otoczenia)
Mechanizm wyrzucania: silnik
Wiele ekspozycji: tak
Wbudowany numer przewodnika lampy błyskowej: 13 (m)
Wbudowana lampa błyskowa: Automatyczna lampa błyskowa i wyłączenie lampy błyskowa
Odległość ostrzenia: 0,6 m (0,1 m przy zbliżeniu obiektywu)
Ustawienie ostrości: 0,6 m / 1-2 m / nieskończone
Montaż statywu: tak
Transmisja pilota: podczerwona
Zasilanie baterii: 4 x bateria AA (4 x 1,5 V)
Zasilanie pilota: 1 x 2025 bateria (3V)
Średnica filtra: 49mm