LOMOGRAPHY LOMO'INSTANT MINI MUMBAI COMBO

  ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ
 • 515,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

 

LOMOGRAPHY LOMO'INSTANT MINI MUMBAI COMBO

 

Lomo'Instant jest doskonałym aparatem błyskawicznym do robienia zdjęć gdziekolwiek jesteś. Oferując elegancki, minimalistyczny wygląd, jest to najbardziej twórczy sposób fotografowania pięknych zdjęć, którymi możesz dzielić się w dowolnym miejscu i w każdej chwili.

 

3 tryby fotografowania
Lomo'Instant posiada tryb automatycznej lampy błyskowej, dzięki czemu można łatwo wykonywać fantastyczne, szybkie zdjęcia z lampą błyskową za jednym naciśnięciem przycisku. Można również przełączyć się na dwa tryby fotografowania ręcznego, aby otworzyć wszystkie rodzaje eksperymentalnych możliwości fotografowania.

 • Tryb automatycznej lampy błyskowej
  Korzystając z tego trybu, czujnik na lampie błyskowej wykrywa jasność, a miernik światła automatycznie dopasowuje odpowiednią ilość światła błyskowego. Domyślną wartością przysłony jest f / 16 i można dodatkowo skorzystać z pokrętła korekty ekspozycji. Doskonale nadaje się do pracy w dowolnym miejscu.
 • Tryb manualnego włączenia lampy błyskowej
  Ten tryb świetnie nadaje się do fotografowania wewnątrz pomieszczeń. Lampa błyskowa jest włączona, a dla długich ekspozycji można przełączać się między trybami N dla zwykłych zdjęć w ciągu dnia i migawki typu B.
 • Tryb ręczny wyłączony
  Tryb ten jest świetny przy długich ekspozycjach w nocy. Lampa błyskowa jest wyłączona i można przełączać się między trybem N dla normalnych zdjęć w ciągu dnia i migawki typu B dla długich ekspozycji w nocy.


Ultra zaawansowany system soczewek
Aparat posiada wbudowany obiektyw szerokokątny i jest kompatybilny z wieloma soczewkami, które można przykręcić na aparat Lomo'Instant, aby uzyskać mnóstwo kreatywnych opcji fotografowania.
Kompatybilny obiektyw o szerokości 27 mm zapewnia lepszą widoczność i pozwala na robienie zdjęć o zbliżeniu do odległości 0,4 m.

Twórz długie ekspozycje
Ustawienie B dla Lomo'Instant umożliwia tworzenie jasnych zdjęć, przytrzymując czas otwarcia migawki tak długo, jak tylko chcesz. Wypróbuj je na zdjęciach nocnych i malowaniu światłem.

Nieograniczone wielokrotne ekspozycje
Lomo'Instant jest jedyną nowoczesną kamerą Instant, która umożliwia robienie nieograniczonych, wielokrotnych ekspozycji. Oznacza to, że można łączyć liczne ujęcia w jednej ramce dając niesamowity efekt końcowy!

Kolorowe żele
Wybierz od niebieskiego, czerwonego, fioletowego i żółtego! Dodając filtry do swojej lampy błyskowej, można bawić się chłodnymi i ciepłymi odcieniami, a także dodawać artystyczne flary do swoich ujęć!

Największe ustawienie przysłony w świecie fotografii błyskawicznej
Dzięki maksymalnej przysłonie f/8 kamera Lomo'Instant ma aktualnie największe ustawienie przysłony w świecie fotografii błyskawicznej. Fotografowanie z f/8 umożliwia uzyskanie jaśniejszych zdjęć. Alternatywnie użyj mniejszego otworu, takiego jak f/22, aby uzyskać ostrość każdego szczegółu.

Doskonały format zdjęć błyskawicznych
Kamera tworzy ujęcia wielkości karty kredytowej przy użyciu wysokiej jakości i szeroko dostępnego filmu Fuji Instax Mini, słynnego z jasnych barw i wyraźnych obrazów.

Lustro
Kamera Lomo'Instant ma małe lustro po lewej stronie obiektywu. W połączeniu z obiektywem szerokokątnym, lustro Lomo'Instant umożliwia fotografowanie idealnych zdjęć siebie samego (tzw. selfie)

 

Specyfikacja techniczna:

Format filmu: Fujifilm Instax Mini Film

Powierzchnia ekspozycji: 42mm x 64mm
Szybkość migawki: 1/125 - Bulb
Korekta ekspozycji: +2 / -2 wartości ekspozycji (ekspozycja otoczenia)
Mechanizm wyrzucania filmów: silnikowy
Wiele ekspozycji: nieograniczona ilość
Wbudowany numer przewodnika lampy błyskowej: 9 (m)
Wbudowana lampa błyskowa: automatyczna lampa błyskowa i wyłączona lampa błyskowa
Przysłona: f/8, f/11, f/16, f/22, f/32
Zasilanie: 6V (4x AAA)
Mocowanie statywu: tak