Kod produktu: 8593

Canon EOS 250D body + rabat na obiektyw/akcesoria

  Produkt dostępny [?]
 • 2 331,00 zł
 • Negocjacja ceny

 • * kurier DPD/paczkomaty InPost po przedpłacie
  Gwarancja Gwarancja sprzedawcy
  24 miesiące gwarancji
  Przedłuż gwarancje o rok za 249 zł

 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

Aparat fotograficzny Canon EOS 250 D

Aparat fotograficzny Canon EOS 250 D to lustrzanka cyfrowa wyposażona w matrycę APS-C o rozdzielczości 20,1 Mpix. Mocowanie Canon EF umożliwia zamontowanie najwyższej klasy wymiennych obiektywów marki Canon, zapewniając znakomitą wszechstronność. Aparat jest prosty w obsłudze, a funkcja przewodnika dodatkowo ułatwia wykonywanie zachwycających obrazów. Dodatkowo aparat posiada między innymi: szybki i precyzyjny autofokus, wysokiej jakości, uchylny, dotykowy ekran LCD, filmowanie w rozdzielczości 4K 25kl./s oraz Full HD 60kl./s, łączność bezprzewodową, wbudowaną lampę błyskową.

Obrazowanie

Canon EOS 250D wyposażono w matrycę o wielkości APS-C (22.3 × 14.9 mm) z rozdzielczością 24.1 Mpix. W połączeniu z szerokim zakresem czułości ISO, który w aparacie Canon 250D możemy wybrać z przedziału 100 do 25600 ISO (rozszerzalne do 51600 ISO), tak duży rozmiar matrycy gwarantuje wysoką jakość obrazu z minimalnym zaszumieniem nawet gdy fotografujemy w trudnych warunkach oświetlenia, a wysoka rozdzielczość umożliwia wykonywanie wydruków zdjęć w dużych formatach (nawet 50.8 x 33.9 cm  przy zachowaniu 300 dpi, co gwarantuje najwyższą jakość przy oglądaniu zdjęcia z bardzo bliska).

Canon EOS 250D posiada bagnet Canon EF pozwalający na zamontowanie najwyższej klasy wymiennych obiektywów Canon. Daje to nieograniczone, kreatywne możliwości. W zależności od obiektywu możemy wykonać szerokie kadry mieszcząc na zdjęciu grupę osób, nawet w ciasnych pomieszczeniach (obiektywy o krótkiej ogniskowej), fotografować niewielkie przedmioty (obiektywy makro) lub wykonywać duże zbliżenia odległych obiektów (obiektywy o długich ogniskowych).

Lustrzanka Canon 250D posiada tryb zdjęć seryjnych z prędkością do 5kl./s. Funkcja ta przydaje się w przypadku fotografowania trudnych do przewidzenia sytuacji lub szybko poruszających się obiektów - wystarczy wykonać serię zdjęć by później wybrać to, które najlepiej zobrazowało daną scenę. Aparat pozwala na fotografowanie z czasami naświetlania między 30 a 1/4000 sekundy. Jest również tryb Bulb umożliwiający ręczne otwarcie i zamknięcie migawki.

Korpus i ergonomia

Lustrzanka cyfrowa Canon EOS 250D jest bardzo niewielka (wymiary 122.4 × 92.6 × 69.8 mm) i lekka (waży około 451g z baterią i kartą pamięci), dzięki czemu jest bardzo uniwersalna. Aparat można zabrać na spacer czy wycieczkę i cieszyć się najwyższej jakości zdjęciami.

Na korpusie aparatu Canon 250D znajdują się liczne pokrętła oraz przyciski, które sterują głównymi ustawieniami ekspozycji, ostrości oraz trybami fotografowania, pozwalając na wykonywanie zdjęć bez odrywania oczu od wizjera. Dzięki temu fotograf może w pełni skupić się na fotografowanym temacie. Podczas filmowania, lub kiedy chcemy wykonać zdjęcie z nietypowej perspektywy, EOS 250D posiada ruchomy ekran LCD, który daje praktycznie nieograniczone możliwości kadrowania, a panel dotykowy zapewnia szybką i intuicyjną pracę z aparatem. Ekran możemy obrócić nawet o 180 stopni i w prosty sposób wykonać zdjęcia typu "selfie".

Wykonywanie zdjęć w trybie Live View (za pomocą ekranu LCD) udostępnia również dodatkowe możliwości autofokusa, pozwalając na wykorzystanie bardzo szybkiej i skutecznej technologii Dual Pixel CMOS AF oraz funkcji rozpoznawania i śledzenia twarzy/oka.

Filmowanie

Canon EOS 250D posiada funkcję filmowania w dużej rozdzielczości 4K (3280 x 2160 pikseli) z maksymalną szybkością 25kl./s oraz w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli) z maksymalną szybkością 60kl./s. Duża matryca oraz szeroki zakres czułości ISO zapewniają doskonałą jakość filmów nawet w słabym oświetleniu. Maksymalny czas trwania filmu wynosi 29 min 59 sekund.

Jest również możliwość wykonywania filmów poklatkowych, czyli zdjęć wykonanych z interwałem czasowym, które następnie zostają połączone w film. Można w ten sposób kreatywnie przedstawić na filmie sytuacje, które w rzeczywistości trawają bardzo długo, jak ruch gwiazd czy chmur na niebie.

Łączność bezprzewodowa

Moduł łączności bezprzewodowej daje pozwala na połączenie aparatu z urządzeniem inteligentnym jak smartfon lub tablet. Możemy w ten sposób kopiować zdjęcia w celu wykonania kopii zapasowej, zwolnienia miejsca na karcie pamięci lub szybkiego udostępnienia zdjęć w sieci. Możemy również dodać do zdjęć informacje geolokalizacyjne pobrane ze smartfona. Łączność bezprzewodowa daje również możliwość zdalnego sterowania aparatem, bez konieczności używania dodatkowego sprzętu.

 

Wbudowana lampa błyskowa

Wbudowana lampa błyskowa w aparacie EOS 250D daje dodatkowo możliwości uzyskania zachwycających zdjęć. Poza możliwością fotografowania po ciemku, lampa błyskowa jest idealna do wyrównania ekspozycji między fotografowanym obiektem i jasnym tłem. Szczególnie przydatna kiedy na przykład fotografujemy osobę "pod słońce" lub w nocy na tle miejskich świateł. 

×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.