Tamron 70-300mm f/4-5,6 Di VC USD - Canon Gwarancja 5 lat

    ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

    * kurierem DPD po przedpłacie
  • 1 575,00 zł
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Obiektywy Tamron 70-300mm f/4-5,6 Di VC USD z serii Di są przystosowane do pracy zarówno z lustrzankami analogowymi i cyfrowymi z matrycą małoobrazkową, jak i do lustrzanek cyfrowych z matrycą w formacie APS-C. Obiektyw idealnie nadaje się do wykonywania ujęć portretów oraz zdjęć dzikiej przyrody.


Po założeniu obiektywu do lustrzanki z matryca APS-C będzie odpowiadał zakresowi ogniskowych 105-450 mm w aparatach małoobrazkowych.

Tamron po raz pierwszy zastosował cichy, utlradźwiękowy napęd (Ultra Silence Driver), dzięki któremu obiektyw ten idealnie sprawdzi się podczas fotografowania wydarzeń sportowych, wyścigów, czy uwieczniania innych szybko poruszających się obiektów. Poza cichym napędem, obiektyw posiada także system kompensacji wibracji (VC), pomocny przy fotografowaniu z ręki zarówno przy długich, jak i krótkich zakresach ogniskowej.

Obiektyw 70-300 mm f/4.0-f/5.6 SP Di VC USD zbudowany został z 17 elementów w 12 grupach, w tym z elementów LD (o obniżonej dyspersji) i XLD (ekstra obniżonej dyspersji), które zapobiegają aberracji chromatycznej, dzięki temuobiektyw ten oferuje ostrzejszy kontrast i większą wydajność niż inne obiektywy w tej klasie.

Zestaw zawiera:

  • Obiektyw Canon 
  • Dekiel przedni i tylny