Tamron 35-150 mm F/2.8-4 DI VC OSD (Canon) Gwarancja 5 lat

  ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ
 • 4 099,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

Tamron 35-150 mm f / 2,8-4 Di VC OSD to wszechstronny obiektyw posiadający bardzo wygodny zakres ogniskowych, od klasycznego szerokiego kąta 35 mm do teleobiektywu 150 mm.

Dzięki** jasnej przysłonie** (f / 2.8-4), wbudowanej stabilizacji obrazu i szybkiemu automatycznemu ustawianiu ostrości, obiektyw idealnie nadaje się do wielu różnych typów fotografowania i doskonale odnajdzie się w licznych sytuacjach zdjęciowych, od krajobrazu po sport i zdjęcia portretowe. Innymi słowy, idealny obiektyw do wszechstronnej fotografii i podróżowania!

Obiektyw jest dostępny z mocowaniami Canon EF i Nikon F i jest przeznaczony do stosowania w pełnoklatkowych aparatach (23x36 mm). Działa również na aparatach z matrycą APS-C, gdzie zapewnia kąt widzenia odpowiadający ogniskowej 53–225 mm dla Nikona lub 56–240 mm dla Canona.

Szybki i stabilny ** Tamron 35-150 mm f / 2,8-4 Di VC OSD jest wyposażony wpodwójne procesory **co zapewnia maksymalną wydajność stabilizacji obrazu i autofokusa. Stabilizacja obrazu jest cenną funkcją, która pozwala fotografować z większą swobodą w dostępnym świetle. 

Silnik OSD Tamron (Optimized Silent Drive) zapewnia szybką, cichą i precyzyjną pracę i ostrość nawet przy poruszających się obiektach. Minimalny punkt ostrości wynosi tylko 45 cm w całym zakresie ogniskowych, co daje powiększenie 0,27x (stosunek 1: 3,7) podczas używania obiektywu przy najdłuższym ustawieniu tele. Pozwala to na wykonywanie zbliżeń roślin, owadów i innych interesujących szczegółów, które można spotkać podczas wycieczki.

**Odporność na złe warunki pogodowe i zaawansowana konstrukcja optyczna ** Tamron 35-150 mm f / 2,8-4 Di VC OSD to dobrze zbudowany obiektyw o eleganckim wyglądzie i uszczelnionym korpusie. Gumowe uszczelki we wszystkich ruchomych częściach służą do zapobiegania przenikaniu wilgoci. Przedni element soczewki posiada powłokę fluorową, która odpycha krople deszczu, tłuszcz i kurz oraz ułatwia czyszczenie.

Zaawansowana konstrukcja optyczna zawiera trzy elementy asferyczne co zapewnia wysoką ostrość w całym polu przy wszystkich ogniskowych. Trzy elementy szkła LD (niska dyspersja) przeciwdziałają aberracji chromatycznej. Otwór o dziewięciu płytkach pozwala na jak najszersze otwarcie i miękkie renderowanie nieostrych szczegółów.

Tamron 35-150 mm f / 2,8-4 Di VC OSD jest również kompatybilny z platformą Tamron Tap-in Console wyposażoną w port USB do podłączenia komputera. Dzięki temu użytkownik może zaktualizować oprogramowanie sprzętowe obiektywu i dostroić jego autofokus i stabilizację obrazu.

Uwaga: obiektyw nie obsługuje konwerterów Tamron 1,4x oraz 2x

**Ważne funkcje **

 • Jasny i odporny na warunki pogodowe wszechstronny obiektyw zmiennoogniskowy
 • Kompatybilny z pełną klatką ale może być również używany z aparatami APS-C
 • Silnik OSD zapewnia szybkie, ciche i precyzyjne ustawianie ostrości
  Pięciostopniowa stabilizacja obrazu (VC) zapewnia większą swobodę pracy „z ręki”
 • Podwójne mikroprocesory zapewniające maksymalną wydajność AF i stabilizacji obrazu
 • Minimalna ostrość z odległości tylko 45 cm i  maksymalne powiększenie 0,27x
 • Zaawansowana konstrukcja optyczna z elementami asferycznymi, szkłem LD i elementem przednim pokrytym fluorem