Tamron 28-75mm f/2,8 XR Di LD Asferyczny [IF] MACRO - Nikon Gwarancja 5 lat

    ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ
  • 1 999,00 zł
  • Negocjacja ceny

  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Obiektywy Tamron 28-75mm f/2,8 XR Di LD Asferyczny [IF] MACRO z serii Di są przystosowane do pracy zarówno z lustrzankami analogowymi i cyfrowymi z matrycą małoobrazkową, oraz do lustrzanek cyfrowych z matrycą w formacie APS-C.


Mały i lekki obiektyw o zakresie 28-75 mm który idealnie nadaje się do wykonywania zdjęć reporterskich, ujęć rozległych pejzaży, a nawet portretów.

Dzięki światłu f-2.8 pozwola na wykonywanie zdjęć w słabo oświetlonych miejscach , a także dzięki dużemu otworowi przysłony będzie można w piękny sposób rozmazać tło. Kąt widzenia obiektywu po założeniu do lustrzanki z matryca APS-C będzie odpowiadał zakresowi ogniskowych 44-120 mm w aparatach małoobrazkowych.

Zbudowany jest z 16 elementów w 14 grupach w tym z czterech szkieł asferycznych, trzech o niskiej dyspersji oraz dwóch soczewek XR. Minimalna odległość ogniskowa 33 cm i skala odwzorowania 1:3.9 pozwolą na wykonywanie pięknych ujęć z małej odległości.

Soczewki asferyczne eliminują aberrację sferyczną oraz inne wady optyczne. Są bardzo przydatne w obiektywach szerokokątnych, w których redukują zjawisko dystorsji. Obiektywy z soczewkami ASL mają zazwyczaj mniejszy rozmiar w porównaniu do obiektywów bez takich soczewek.

×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.