Tamron 18-200mm f/3,5-6,3 Di III VC do Canon EOS M (czarny) - 5 lat gwarancji

    ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ
  • 2 199,00 zł
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Tamron 18-200 F/3.5-6.3 Di III to obiektyw, który idealnie nadaje się zarówno do wykonywania ujęć rozległych pejzaży i dzikiej przyrody, jak i portretów. Ten niezwykle wszechstronny obiektyw ze stabilizatorem obrazu VC oferuje wszystkie zaawansowane technologie, które sprawiają, że fotografowanie staje się łatwiejsze i bardziej przyjemne. Lekki i kompaktowy obiektyw o zakresie ogniskowym 18-200mm, jednocześnie szerokokątny z możliwościami teleobiektywu (ekwiwalent dla formatu 35mm to 27-300mm).

Jego napęd autofocusa ma silnik krokowy, który jest optymalny właśnie dla tego rodzaju bezlusterkowców. Pozwala on na zwiększenie wydajności AF podczas nagrywania filmów. Komfort obsługi jest wzbogacony przez system Direct Manual Focus (DMF), który pozwala na idealne ustawienie ostrości w dowolnym punkcie. 

Dodatkowym udogodnieniem jest wewnętrzne ogniskowanie, dzięki któremu ostrość ustawiana jest wewnątrz obiektywu, bez ruchu jego zewnętrznych elementów. Jako że przednia soczewka jest stała, pozwala to na zastosowanie osłon tulipanowych oraz filtrów, np. polaryzacyjnego. W obiektywie użyto szereg specjalistycznych elementów szklanych, które doskonale kompensują aberracje. Umożliwiają one wykonywanie wyrazistych zdjęć o wysokiej rozdzielczości i kontraście. 

Dwie wersje kolorystyczne, czarna i srebrna, pozwolą na idealne dopasowanie obiektywu 18-200 Di III VC do korpusu Twojego aparatu.

Obiektyw Tamron 18-200 mm F/3.5-6.3 Di-III otrzymał nagrodę ,,Best Compact System Camera Entry-Level Lens”, przyznaną przez stowarzyszenie TIPA (Technical Image Press Association).