Tamron 17-50mm f/2,8 Di II XR VC LD - Canon Gwarancja 5 lat

    ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ
  • 1 919,00 zł
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Obiektyw Tamron 17-50mm f/2,8 Di II XR VC LD przeznaczony do lustrzanek cyfrowych wyposażonych w matrycę DX. Jasny obiektyw, o doskonałej jakości optycznej w połączeniu z stabilizacją obrazu powinna zadowolić każdego miłośnika fotografa.


Zakres ogniskowych nowego Tamrona sprawia, iż jest on bardzo uniwersalny. Kąt widzenia obiektywu podłączonego do lustrzanki cyfrowej o matrycy DX będzie odpowiadał pełnoklatkowemu obiektywowi o zakresie ogniskowych 25.5-75mm, co sprawia iż idealnie nadaje się on do wykonywania bardzo szerokiej gamy ujęć - od krajobrazów do portretów. Wysoka jasność obiektywu pozwala na uzyskanie płytkiej głębi ostrości, oraz pięknie rozmazanego tła, tak bardzo pożądanego w fotografii portretowej.


Dzięki siedmiolistkowej przysłonie obiektyw generuje przyjemny w odbiorze bokeh, a przy ustawieniu ogniskowej na 50mm może z powodzeniem zostać wykorzystany do tworzenia portretów z tematem ładnie wyeksponowanym na bajecznie rozmazanym tle. Wyposażony jest w opatentowany przez firmę Tamron system stabilizacji obrazu VC (Vibration Compensation), który pomoże podczas fotografowania w trudnych warunkach oświetleniowych.

Zestaw zawiera:

  • Obiektyw Canon 
  • Dekiel przedni i tylny