Tamron 10-24mm f/3,5-4,5 Di II LD Asferyczny [IF] - Canon Gwarancja 5 lat

    ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ
  • 1 899,00 zł 1 884,00 zł
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Obiektyw Tamron 10-24mm f/3,5-4,5 Di II LD Asferyczny [IF] jest szerokokątnym obiektywem z serii SP (Super Performance) został zaprojektowany w oparciu o sprawdzoną konstrukcję Tamron 11-18mm F4.5-5.6.


Obiektyw oferuje jednak szerszy zakres ogniskowej, lepszą jakość wykonania jak i udoskonalone parametry techniczne. Został zaprojektowany wyłącznie do użytku z lustrzankami cyfrowymi DSLR, w których zastosowano matrycę typu APS-C (nie większą niż 16x24 mm). SP 10-24 jest pierwszym na świecie ultra-szerokim obiektywem, przeznaczonym do lustrzanek DSLR, oferującym zakres ogniskowej odpowiedni dla 16-37mm, a zarazem jest on lekki, kompaktowy i przyjazny w pracy dla użytkownika. Minimalna odległość ostrzenia wynosząca zaledwie 24 cm daje użytkownikowi absolutną kontrolę i kreatywność, pozwalając się zbliżyć maksymalnie do obiektu,


Zastosowania Technologia Di Tamron'a, skutkuje najwyższą rozdzielczością, w połączeniu z najlepszą z możliwych korekcji powszechnego zjawiska abberacji. Szczególną uwagę podczas produkcji tego szkła, poświęcono jakości powłok, które mają ogromny wpływ na ostrość i jaskrawość zdjęcia. Pozostałe materiały, jakimi są soczewki LD (Low Dispersion) oraz elementy asferyczne pomagają również w zmniejszeniu zjawiska aberracji.

Zestaw zawiera:

  • Obiektyw Canon 
  • Dekiel przedni i tylny