Akumulator Sony NP-BX1

    ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ
  • 199,00 zł 369,00 zł
  • Negocjacja ceny

  • Oblicz

Akumulator Sony NP-BX1

Dodatkowy akumulator to niezbędna rzecz na każdym wyjeździe, gdzie masz ograniczony dostęp do gniazdka elektrycznego. Przydatny również na każdej długiej sesji, pozwoli na nieprzerwaną pracę i dodatkowe kilkaset zdjęć, bez czekania na naładowanie podstawowego akumulatora. Bierz przykład z profesjonalistów i noś dodatkowe zasilanie zawsze ze sobą, by nie zostać zaskoczonym brakiem energii i nie stracić niemożliwych do powtórzenia ujęć.

Pasuje do następujących aparatów i kamer
Sony Cybershot: DSC-H400,
Sony Cybershot: DSC-HX50, DSC-HX50V, DSC-HX60, DSC-HX60V, DSC-HX80, DSC-HX90, DSC-HX90V, DSC-HX300, DSC-HX400, DSC-HX400V,
Sony Cybershot: DSC-RX1, DSC-RX1R, DSC-RX1R II, DSC-RX100, DSC-RX100 II, DSC-RX100 III, DSC-RX100 IV, DSC-RX100 V,
Sony Cybershot: DSC-WX300, DSC-WX350, DSC-WX500,
Sony Action Cam: HDR-AS10, HDR-AS15, HDR-AS30, HDR-AS20, HDR-AS30V, HDR-AS100V, HDR-AS200V, HDR-AZ1, FDR-X1000V
Sony Handycam: HDR-CX240E,HDR-CX405, HDR-GW66E / GW66VE, HDR-PJ240E, HDR-PJ410
i innych zasilanych tym typem akumulatora

Cechy i korzyści
Więcej zdjęć i filmów na jednym ładowaniu
Pojemność akumulatora to 1240 mAh. Jego czas pracy z aparatem Sony RX-100 III przy korzystaniu z ekranu LCD wynosi mniej więcej 160 minut, a wykonasz nim około 320 fotografii. Korzystając z wizjera, skracasz czas działania do 115 minut i wykonasz nim max 230 zdjęć. W przypadku filmowania czas pracy wyniesie około 50 minut zarówno przy korzystaniu z LCD jak i wizjera.
Oryginalne akumulatory Sony w porównaniu do zamienników innych firm pozwalają na dłuższe działanie aparatu i zrobienie większej ilości zdjęć na jednym ładowaniu.

Dwa sposoby ładowania
Akumulator możemy ładować wewnątrz aparatu przez port usb, co jest bardzo wygodne, bo nie wymaga dodatkowych urządzeń i zajmuje mniej miejsca. Z drugiej strony wymusza to przerwę w pracy i uniemożliwia robienie zdjęć podczas ładowania. Żeby tego uniknąć, wystarczy zaopatrzyć się w opcjonalną ładowarkę BC-TRX (do kupienia osobno), która naładuje akumulator w tym samym czasie, gdy Ty będziesz robić zdjęcia z zapasą baterią.

Dłuższa żywotność akumulatora
Dzięki zastosowanej technologii litowo-jonowej akumulator jest wolny od efektu pamięci. Gdy zostanie rozładowany tylko częściowo, a następnie podłączony do ładowania, nie straci swojej mocy ani pojemności, co działo się w przypadku starej daty akumulatorów niklowo-kadmowych. Dzięki temu nie musisz czekać aż akumulator rozładuje się całkowicie, by móc podłączyć go do prądu. Ładujesz swój sprzęt wtedy, kiedy jest Ci wygodnie. Ponadto, akumulatora nie trzeba formować/formatować po zakupie.

Rzeczywisty pomiar stanu naładowania
Akumulator należy do serii InfoLITHIUM. Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku na obudowie aparatu lub kamery zobaczysz dokładną informację, ile czasu pozostało do całkowitego rozładowania (podaną w minutach). Nie musisz polegać na niedokładnych symbolach, które pokazują orientacyjną wartość naładowania. Dokładna informacja o stanie baterii pozwoli Ci zminimalizować ryzyko utraty energii w zaskakujących okolicznościach.

×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.