Panasonic Lumix G80 + LUMIX G Vario 14-140mm f/3,5-5,6 ASPH POWER O.I.S

  Produkt niedostępny

  KLIKNIJ ABY ZAPYTAĆ O DOSTĘPNOŚĆ
 • Ostatnia cena:
  5 195,00 zł

 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

 

Panasonic Lumix G80 + LUMIX G Vario 14-140mm f/3,5-5,6 ASPH POWER O.I.S

 

Podwójna stabilizacja Dual I.S.

Idealny do fotografowania w naturze aparat wyposażono w nowy system podwójnej stabilizacji obrazu łączący stabilizację obrazu w matrycy i w obiektywie. Zaawansowana technologia stabilizacji pozwala uzyskać ostrzejsze i wyraźniejsze zdjęcia w trudnych warunkach lub w ruchu, minimalizując wpływ drżenia rąk lub poruszania się w terenie. W końcu życie nie stoi w miejscu, więc i Ty się nie zatrzymuj. 

 

Uchwyć idealny obraz dzięki 4K PHOTO 

Funkcja 4K PHOTO aparatu LUMIX G80 umożliwia nagranie idealnego momentu i wygenerowanie zdjęć o rozdzielczości 8 megapikseli z zachowaniem doskonałej precyzji. Po prostu uruchom aparat, wybierz kadr z listy i zapisz te ulotne chwile, aby zachować je na zawsze. 

Aparat LUMIX G80 został wzbogacony o trzy specjalne funkcje 4K PHOTO: 4K Burst Shooting, 4K Burst (Start/Stop) i 4K Pre-burst. Każda z nich pomaga uchwycić i utrwalić szczególne chwile, wyodrębniając konkretny kadr z nagrania filmu 4K. 

 

 

Ustaw ostrość obrazu po zrobieniu zdjęcia 

Po zrobieniu zdjęcia LUMIX G80 daje swobodę twórczą — „zdjęcie teraz, ostrość później”. Funkcja Post Focus pozwala na zmianę punktu ostrości zdjęcia jednym dotknięciem, już po wykonaniu zdjęcia. Co więcej, dzięki aparatowi marki Panasonic z nową funkcją Focus Stacking można łatwo wybierać i łączyć szereg punktów ostrości na tym samym obrazie. 

 

Ponadto funkcja autofokusa przy słabym oświetleniu umożliwia bardziej precyzyjne ustawienie ostrości nawet przy fotografowaniu przyrody o świcie lub zmierzchu, natomiast funkcja Starlight AF pozwala początkującym astronomom na fotografowanie pojedynczych gwiazd i konstelacji na nocnym niebie. 

Nie daj się naturze, a przygoda Cię nie ominie 

Aby aparat LUMIX G80 mógł sprostać wymaganiom intensywnego użytkowania w terenie, jego przednią ramę wykonano z pełnego odlewu magnezowego. Dzięki dokładnemu uszczelnieniu każdego złącza, pokrętła i przycisku jest odporny na zachlapania i kurz. W połączeniu z obiektywem LUMIX G, również odpornym na zachlapania i kurz, aparat ten umożliwia fotografowanie nawet w ekstremalnych warunkach. 

 

 

Aby zapewnić jeszcze większą kontrolę użytkownika, LUMIX G80 opcjonalnie wyposażony jest w uchwyt (DMW-BGG1) zawierający drugi akumulator, co oznacza, że możesz wykonać więcej zdjęć za jednym razem, a obsługa takiego aparatu jest łatwiejsza i bardziej komfortowa — wystarczy do tego tylko jedna ręka. 

Ponadto wysokiej rozdzielczości wizjer Live View Finder zapewnia stabilne kadrowanie i doskonałą widoczność w każdych warunkach oświetlenia, a LUMIX G80 daje ci swobodę nieprzerwanego podziwiania świata. 

 

 

Dane techniczne

 • Znakomita jakość obrazu
 • Niezawodne działanie w terenie
 • System stabilizacji obrazu
 • Łatwa łączność Wi-Fi ze smartfonami
 • Przetwarzanie formatu RAW w aparacie
 • Tryb cichy
 • Funkcja wielokrotnej ekspozycji
 • Tryb filmu poklatkowego
×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.