Kod produktu: 7542

Panasonic Lumix DMC-G7 (srebrny)

  • Ostatnia cena:
    2 195,00 zł

  • * kurier DPD/paczkomaty InPost po przedpłacie

  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Panasonic Lumix DMC-G7 (srebrny)

 

16-megapikselowy LUMIX DMC-G7 został zaprojektowany tak, by zapewnić użytkownikom łatwość obsługi przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości rejestrowanego obrazu. Dzięki temu aparat sprawdzi się jako sprzęt dla fotoamatorów, którzy chcą uzyskać profesjonalne efekty.

 

 

Filmy 

LUMIX DMC-G7 doskonale nadaje się do dokumentowania zarówno ważnych chwil spędzonych w gronie znajomych i rodziny, jak i egzotycznych podróży. 

 

Kolory jak żywe
16-megapikselowa matryca w aparacie LUMIX G7 została opracowana pod kątem rejestracji zdjęć i filmów w wysokiej rozdzielczości oraz minimalizacji zniekształceń i ziarnistości obrazu nawet przy słabym oświetleniu we wnętrzach takich jak restauracja czy bar. Matrycy towarzyszy udoskonalony procesor obrazu Venus Engine, który precyzyjnie analizuje, ocenia i odwzorowuje kolory na poszczególnych kadrach zdjęć lub filmu. 

 

 

4K Zdjęcia

Nigdy nie wiesz, kiedy przytrafi się okazja do zrobienia idealnego zdjęcia. Dzięki możliwościom, jakie daje rozdzielczość 4K, aparat G7 pozwala Ci nagrać wideo*, przewinąć je do tyłu i wybrać ujęcie z oszałamiającego wyboru do 30 wysokiej jakości klatek na sekundę – funkcja w sam raz dla kogoś kto fotografuje w trudnych do przewidzenia warunkach.

 

Gotowy na każdą przygodę
Przewaga bezlusterkowych aparatów Panasonic LUMIX G nad większymi lustrzankami wynika z zastosowania najnowocześniej technologii w znacznie bardziej kompaktowych i mobilnych obudowach. Ważący zaledwie 410 gramów LUMIX DMC-G7 (aparat, akumulator i karta SD łącznie) jest idealnym towarzyszem podróży.

Aparat z wysokowydajnym wizjerem LVF OLED i 3-calowym wyświetlaczem dotykowym o szerokim kącie widoczności i rozdzielczości 1,04 mln punktów sprawdzi się w każdej sytuacji. Do skomponowania ujęcia można wykorzystać zarówno tylny ekran, jak i wizjer LVF. Oba wyświetlacze obejmują 100% pola widzenia obiektywu, dzięki czemu fotograf nie przeoczy ważnych wydarzeń rozgrywających się przy krawędziach kadru. Pokrętła z opcją indywidualizacji oraz ekran dotykowy znakomicie ułatwiają wybór optymalnych ustawień. 

Szybszy od fotografa
Seria LUMIX G odznacza się szybkością i precyzją. Dzięki autofokusowi użytkownik może skoncentrować się na kadrowaniu ujęcia – całą resztą zajmie się aparat. LUMIX DMC-G7 automatycznie reguluje ostrość jeszcze szybciej niż poprzednie modele, analizując scenę i dopasowując ustawienia. Dzięki temu każde zdjęcie i materiał wideo są wysokiej jakości, nawet gdy przedstawiają szybko poruszające się obiekty.

Dziel się swoim zdjęciami z najbliższymi szybko i wygodnie
Aparat LUMIX DMC G7 jest wyposażony w moduł Wi-Fi, który zwiększa funkcjonalność urządzenia oraz ułatwia i przyspiesza udostępnianie zdjęć. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, aby połączyć aparat ze smartfonem lub tabletem i w ciągu paru sekund wysłać zdjęcia lub klipy wideo do mediów społecznościowych lub e mailem do rodziny i znajomych. Urządzenie mobilne można także wykorzystać do zdalnego sterowania aparatem LUMIX DMC G7 i regulacji takich ustawień, jak ostrość, przysłona, szybkość migawki i ISO, a także do uruchomienia spustu migawki. Nie trzeba nawet dotykać samego aparatu. 

 Dane techniczne

  • 16-megapikselowa matryca MOS w formacie Micro 4/3
  • Zapis wideo w jakości 4K
  • Funkcja zdjęć 4K
×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.