Panasonic Lumix DC-GH5

  Produkt niedostępny

  KLIKNIJ ABY ZAPYTAĆ O DOSTĘPNOŚĆ
 • Ostatnia cena:
  5 895,00 zł

 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

Panasonic Lumix DC-GH5

 

 • Aparat systemowy, który łączy to, co najlepsze w obu światach. Zarówno osoby fotografujące, jak i profesjonaliści świata filmów odnajdą ogrom możliwości, jakie niesie ze sobą. Korpus został zaprojektowany do zadań specjalnych, które wymagają intensywnego użytkowania. Ten odporny na trudne warunki pogodowe model z najwyższej półki przełamuje tradycyjne bariery. LUMIX GH5 umożliwia rejestrowanie filmów w jakości 4K/60kl./s bez limitu czasu co do tej pory nie było możliwe w bezlusterkowcach. Aparat z przetwornikiem o rozdzielczości 20,3 MP bez filtra dolnoprzepustowego oferuje zarówno możliwość wykonywania pełnych detali zdjęć o wysokiej dynamice, jak i udostępnia funkcje zdjęć 4K/6K, które pozwalają uchwycić każdy ważny moment.

   

  Profesjonalista do zdjęć

  • Nowa matryca 20Mpix bez filtra dolnoprzepustowego (ostre zdjęcia z wysoką szczegółowością)
  • Duży wizjer OLED o rozdzielczości 3,7Mpix (wyraźny obraz nawet w trudnych warunkach)
  • Ultraszybki hybrydowy system kontrastowego autofokusa z 225 polami
  • Podwójna stabilizacja obrazu w 5 osiach (stabilizacja wbudowana + obiektywowa)
  • Szybkie zdjęcia seryjne 6K / 4K przy 30 lub 60kI./s
  • Uszczelniona budowa z magnezu doskonale chroni przez pyłem, zachlapaniami i niską temperaturą

  Profesjonalista do filmowania

  • Nagrywanie w 4K 30kl./s z 10-bitowym kolorem 4:2:2 na kartach SD lub
   w 4K 60, 50kl./s by zarejestrować dynamiczne akcje
  • Nieograniczona długość filmów (brak 30-minutowego limitu długości nagrania)
  • Możliwość zastosowania opcjonalnego adaptera XLR do podłączania profesjonalnych mikrofonów, umożliwia nagrywanie dźwięku wysokiej jakości
  • Wideo dużej szybkości do 180kl./s (FHD) i  60kl./s (4K), dzięki czemu mamy możliwość uzyskania płynnego efektu slow-motion na etapie postprodukcji
  • Programowana zmiana ostrości (do trzech pozycji )
  • Specjalistyczne nagrania w wysokim kontraście (Hybrid Log Gamma) - dostępne z aktualizacją.

  Zobacz film przedstawiający najważniejsze cechy modelu Panasonic Lumix DC-GH5

   

   

  Zdjęcia o rozdzielczości 20,3 MP — doskonałe w każdym pikselu

  LUMIX GH5 oferuje zaawansowane możliwości dzięki zastosowaniu wysokowydajnego cyfrowego przetwornika obrazu Live MOS o rozdzielczości 20,3 megapikseli, który zapewnia najwyższą jakość obrazu w całej historii aparatów cyfrowych LUMIX G. Wraz z usunięciem filtra dolnoprzepustowego z przetwornika pojawiła się możliwość rejestrowania obrazów o największej ostrości w szerokim zakresie dynamicznym — bez żadnych artefaktów. LUMIX GH5 to aparat cechujący się niezwykle stylowym wyglądem, który został stworzony przez firmę Panasonic na podstawie sugestii przekazywanych przez użytkowników.

   

  Pierwszy na świecie aparat z możliwością płynnego nagrywania obrazu w jakości 4K 60p/50p

  Aparat LUMIX GH5 oferuje zupełnie nowe możliwości w zakresie profesjonalnego filmowania, pozwalając na niezwykle precyzyjne i płynne rejestrowanie obrazów wideo w jakości 4K 60p/50p (QFHD 4K: 3840 x 2160 / MOV lub MP4). Większa szybkość klatek oznacza doskonałą kompensację ruchu, a ponadto zapewnia możliwość zwolnienia tempa materiału filmowego na osi czasu bez utraty szczegółów. Uzyskuje się także doskonałą kontrolę nad panoramowaniem oraz zniwelowanie tzw. efektu „rolling shutter” występującego przy niższych szybkościach klatek.
  Aparat LUMIX GH5 oferuje także funkcję nagrywania „piksel na piksel” bez kadrowania przez przetwornik obrazu, dzięki której można uzyskać obrazy o wysokiej rozdzielczości i doskonałym zogniskowaniu. Nie ma także ograniczenia czasu trwania nagrania, więc można przekroczyć 30 minut przy wszystkich ustawieniach nagrywania.

  Procesor Venus Engine gwarantuje Wysokiej jakości obraz

  Dzięki połączeniu zaawansowanego cyfrowego przetwornika obrazu Live MOS z nowym procesorem Venus Engine 10 można odwzorować bogactwo kolorów oraz uzyskać naturalnie wyglądające tekstury. Funkcje Multipixel Luminance Generation oraz Intelligent Detail Processing zapewniają odpowiednią jasność i silny kontrast. Funkcja Three-Dimensional Colour Control gwarantuje bogactwo kolorów zarówno w ciemnych, jak i jasnych odcieniach, a funkcja precyzyjnej redukcji szumów Multi Process NR sprawia, że obrazy wyglądają niezwykle atrakcyjnie. Użytkownicy korzystający z aparatu do nagrywania filmów będą pod wrażeniem jego udoskonalonego działania w postrzegalnym zakresie dynamicznym przy dużej czułości ISO.

  Stabilny obraz w pięciu osiach, eliminacja drgań korpusu i obiektywu

  Funkcja ta działa także podczas robienia zdjęć i nagrywania filmów (w tym filmów w rozdzielczości 4K). Zaawansowana funkcja stabilizacji korpusu w pięciu osiach kompensuje drgania wszystkich obiektywów, w tym także obiektywów klasycznych, które nie są wyposażone w optyczny stabilizator obrazu.

  Korzystanie z aparatu, gdy trzyma się go w ręce, jest przeważnie utrudnione. Może w tym pomóc funkcja stabilizacji obrazu w pięciu osiach Dual I.S, która zapewnia inteligentną kompensację. Kompensacja ta odpowiada 5-krotnemu zwiększeniu czasu trwania ekspozycji  nawet przy najdłuższej ogniskowej.

  Niezwykle szybkie wykrywanie ruchu i ustawianie ostrości

  Innowacyjna technologia DFD (Depth From Defocus) firmy Panasonic nieustannie ewoluuje i jest teraz jeszcze lepsza. Dzięki technologii DFD aparat LUMIX GH5 może obliczyć ruch obiektywu przy ogniskowaniu poprzez niezwykle szybkie porównanie wartości głębi ostrości dwóch obrazów. Połączenie napędu systemu AF z maksymalną szybkością odczytu na poziomie 480 kl./s sprawia, że aparat LUMIX GH5 może niezwykle szybko automatycznie ustawiać ostrość (maks. 0,05 s)*, a ponadto umożliwia wykonywanie zdjęć seryjnych z szybkością 9 kl./s przy użyciu funkcji AFC (* wykonywanie zdjęć seryjnych z szybkością 12 kl./s przy użyciu funkcji AFS). Nowo wprowadzony detektor ruchu dokładnie śledzi szybko poruszające się obiekty, a dodatkowo umożliwia płynne rejestrowanie obrazu w trybach 4K PHOTO/VIDEO i 6K PHOTO.

  Pierwszy na świecie aparat z wewnętrzną funkcją nagrywania w 10-bitowej jakości 4:2:2

   

  Aparat LUMIX GH5 wprowadza rewolucyjną wewnętrzną funkcję nagrywania wideo w 10-bitowej jakości 4K, 4:2:2. Przykładowo: w jakości 10-bitowej można odwzorować wszystkie subtelne detale nieba lub zachodu słońca bez zjawiska pasmowania, które często występuje w jakości 8-bitowej. Funkcje tworzenia filmów wbudowane w aparacie oferują zupełnie nowe możliwości w zakresie niskobudżetowego kręcenia filmów. Można także nakrywać filmy w 10-bitowej jakości 4:2:2 na karcie pamięci SD, a jednocześnie przekazywać sygnał na żywo poprzez pełnowymiarowe złącze HDMI do zewnętrznego monitora lub rejestratora. Funkcja nagrywania w 10-bitowej jakości 4:2:2 zapewnia wierne odwzorowanie kolorów i gradacji, oferując ponad miliard kolorów oraz rozpiętość tonalną cztery razy większą niż w przypadku jakości 8-bitowej, co jest przydatne w zastosowaniach profesjonalnych.

 •  

  Duży wizjer LVF OLED z 3680 tys. punktów

  Wizjer LVF (Live View Finder) OLEF o bardzo wysokiej rozdzielczości (3680 tys. punktów) zapewnia doskonały podgląd i umożliwia kadrowanie nawet w pełnym słońcu. Dzięki dużemu powiększeniu 0,76x (odpowiednik dla aparatu 35mm) wszystkie szczegóły obrazu oraz ustawienia i ikony są dobrze widoczne a znaczna odległość widzenia (21mm) jest doskonała dla osób noszących okulary. Ponadto, wizjer LVF OLED gwarantuje, że rejestrowane obrazy będą wyglądać dokładnie tak, jak zostało to zamierzone.

   

  Odporność na zachlapanie, kurz i mróz

  Aparat LUMIX GH5 został skonstruowany w taki sposób, by nadawał się do intensywnego użytkowania w terenie. Do każdego łączenia, pokrętła i przycisku zastosowano uszczelnienie chroniące przed warunkami pogodowymi, dzięki czemu aparat jest odporny na zachlapanie, kurz oraz mróz do -10 stopni Celsjusza. 

   

  Solidna rama głównej konstrukcji aparatu

  w pełni odlana ze stopu magnezu sprawia, że jego korpus jest lekki, ma niewielkie rozmiary, a jednocześnie cechuje się dużą wytrzymałością. Możesz zabrać ten aparat wszędzie ze sobą.

   

  Post Focus - Zrób zdjęcie teraz, ostrość ustaw później

  Możliwość błyskawicznego zrobienia zdjęcia, z późniejszym wybraniem pkt. ostrości. to całkowicie nowy wymiar swobody artystycznej. 

   

  Funkcja Focus peaking 

  Pozwala na precyzyjne, manualne ustawianie ostrości podczas filmowanych obiektów, wskazując ostry obszar za pomocą kolorowej linii.

   

  Tryb 4K/6K Photo PRE

  Tryb doskonale sprawdza się w sytuacjach, gdzie fotografujemy nieprzewidzianą scenę. Wystarczy wcisnąć przycisk migawki, następnie wybieramy interesujące nas zdjęcie z całej sekwencji zdjęć, a wysoka rozdzielczość zdjęć w serii 6K pozwala dodatkowo na przycięcie zdjęcia w postprodukcji. 

×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.