Panasonic 14-42mm f/3,5-5,6 G VARIO MEGA O.i.S (OEM)

    ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ
  • 1 849,00 zł
  • Negocjacja ceny

  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue
Wersja OEM, różni się od zwykłej tylko i wyłącznie pudełkiem. W tym przypadku jest ono białe i pozbawione napisów. Obiektyw posiada identyczną gwarancję i zestaw dołączonych akcesoriów.
Panasonic G VARIO 14-42 mm f/3.5-5.6 II ASPH. M.O.I.S, przeznaczony do używania z korpusami systemu mikro 4/3 został całkowicie przeprojektowany względem swojego poprzednika. 9 soczewek umieszczonych w 8 grupachpozwoliło na uzyskanie wysokiej jakości obrazu, o dużej rozdzielczości optycznej. Dzięki wykorzystaniu 2 soczewek asferycznych, powstały obraz wolny jest od wad, takich jak aberracja chromatyczna. Dodatkowo, użycie mniejszej ilości soczewek znacznie zmniejszyło wagę sprzętu. Jego masa wynosi zaledwie 110g, co sprawia, że jest to idealny obiektyw do używania podczas podróży.

Ogniskowa o zakresie 14-42mm umożliwia wykonywanie fotografii krajobrazowej, oraz portretów. Dzięki stabilizacji optycznej, nawet w warunkach słabego oświetlenia obiektyw sprawdzi się doskonale. Redukcja drgań pozwala na znaczne wydłużenie czasu naświetlania przy zachowaniu odpowiedniej ostrości fotografii, w porównaniu z urządzeniami pozbawionymi tej funkcji.

Dzięki gwintowi, możliwe staje się używanie filtrów o średnicy 46mm, które są popularne oraz łatwo dostępne. Filtry pozwalają wpływać na parametry obrazu, kolorystykę zdjęć lub kontrastowość. Zdjęcia potrafią nabrać charakterystycznego wyglądu, niekiedy niemożliwego do osiągnięcia bez ich zastosowania.

System automatycznego ustawiania ostrości działa szybko i precyzyjnie. Jest to szczególnie przydatna cecha podczas wykonywania dynamicznych ujęć, gdzie liczy się odpowiedni moment. Siedem listków przysłony daje w rezultacie miły dla oka efekt rozmycia (bokeh), pożądany podczas fotografowania osób, aby odciąć główny temat zdjęcia od tła.

G VARIO 14-42 mm f/3.5-5.6 II ASPH. M.O.I.S dzięki swojej uniwersalnej ogniskowej sprawdzi się wyśmienicie podczas wycieczek i nie tylko. Poprawiona konstrukcja, stabilizacja obrazu, oraz wydajny system autofocusa sprawiają, że sprzęt poradzi sobie wyśmienicie, nawet w trudnych warunkach.
 
W SAM RAZ DLA CIEBIE
 

W SAM RAZ DLA CIEBIE

Narzędzie do wyboru obiektywów LUMIX G pomoże Ci znaleźć odpowiedni do Twoich potrzeb obiektyw.

 

 

Obiektyw LUMIX G H-FS1442A
 
Dane techniczne:
Ogniskowa: 14-42mm (odpowiednik w aparacie 35mm: 28-84mm)
Światłosiła: 3,5 - 5,6
Min. otwór przysłony: 22
Liczba listków przysłony : 7 listków przysłony
Konstrukcja optyczna: 9 elementów w 8 groupach (2 soczewki asferyczne)
Kąt widzenia: 75° - 29°
Min. odległość ostrzenia: 0.2m
Średnica filtra: 46mm
×

Podaj numer telefonu lub adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to będzie możliwe.

Wypełnij wszystkie wymagane pola!

Formularz został wysłany, dziękujemy.